'Ido' Pieter Vunderink

Nieuwer Amstel (Amstelveen) 1955
Zonder titel, olieverf op doek 89,5 x 89,5 cm, gesigneerd verso en verso gedateerd 06-2009

In de abstracte schilderijen van Ido Pieter Vunderink speelt kleur een belangrijke rol. De schilder zet geometrische vormen in tegengestelde kleuren tegenover elkaar zodat deze op elkaar inwerken: sommige vlakken wijken, sommige komen naar voren. Zo ontstaat er een vreemd soort spanning. Vunderink kreeg zijn opleiding aan de Rietveld Academie in Amsterdam en werkte aanvankelijk als grafisch ontwerper. Rond 1982/83 begon hij met schilderen.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-